× Zavřít

O společnosti

Společnost Made in Czechoslovakia s.r.o. je diagnostickou a výcvikovou firmou pro oblast pracovní psychologie v obchodních společnostech.

Jako jediná v ČR se věnuje prevenci, diagnostice, analýze a nápravě sociální patologie klíčových pracovních týmů v obchodních organizacích s cílem obchodního růstu a ochrany firemního know-how.

Věnujeme se odhalování sociálně patologických jevů v organizacích, které brání spolupráci, funkčním vztahům a výdělku.

Zabýváme se psychologickými profily klíčových zaměstnanců a ochranou investic před zbytečným utrácením za nekvalitní a krátkodobá školení.

 

Naše služby jsou preventivního, diagnostického a intervenčního charakteru a jsou vedeny vědeckými psychologickými poznatky a východisky multidisciplinárních oborů jako je psychologie, pedagogika, abdragogika, personalistika, kulturní antropologie, sociální práce a další.

Zabýváme se osobnostními profily při výběru z kandidátů na pozice vedoucích pracovníků s vyšším společenským vlivem a rozvojem emoční inteligence a kreativity u manažerů s přímým vlivem na pracovní i osobní životy svých podřízených.

Soustředíme se na nápravu nežádoucího chování zaměstnanců způsobeného narušenými vztahy mezi zaměstnanci, absencí důvěry a nefunkční spoluprací, které vedou k ekonomické stagnaci obchodní organizace.

Naše články

Naše služby jsou zcela diskrétní, náš networking vzniká osobní referencí mezi majiteli firem, generálními řediteli či personálními manažery. Reference předkládáme na vyžádání spolu s kontakty na dané vedoucí představitele našich firemních klientů. Veřejně naše klienty neuvádíme. Naše služby spadají do sféry niche-businessu.